Kezdőlap
YouTube
Facebook
RSS csatorna
E-mail küldése

„Színek a természetben” – Kiállítás és díjátadó a Corvin iskolában

| Feltöltve: | Rövid link: http://wojtyla.hu/s_!news/i__51/i__26533
Pénteken tartották a Kecskeméti Corvin Mátyás Király Általános Iskolában a Madarak és Fák Napja gyermekrajz kiállítás „Színek a természetben” megnyitóját és díjátadó ünnepségét. Az eseményen mások mellett részt vett és díjakat adott át Molnár Zoltán, a Karol Wojtyla Barátság Központ intézményvezetője a Porta Egyesület részéről. (Fotók: Tódor Norbert – Alföldi Civil Napló)

Az ünnepségen Pászti András a Corvin Mátyás Általános Iskola intézményvezető helyettese köszöntötte a vendégeket, aki elmondta, hogy a rajzpályázat idei témája a „Színek a természetben” volt. A felhívásra 12 óvodából, 38 általános iskolából, továbbá 12 művészeti iskolából és számos egyéni nevezőtől 572 pályamunka érkezett be. Az egész ország területéről, de még Romániából és Szerbiából is neveztek.

A köszöntőt követve műsort adtak az iskolások, majd Jankovszki Zoltán a Kiskun Alapfokú Művészeti Iskola igazgatója megnyitotta a kiállítást.

A kiállítás megnyitója után került sor a díjak átadására.

ÓVODÁSOK

Helyezettek:
I. Radványi Viktória - Dunaújvárosi Óvoda
II. Járomi Richard - Gesztenyekert Óvoda, Somoskőújfalu
III. Balogh Borbála - Nefelejcs Óvoda, Budapest

Díjazottak:
1. Nagy Bettina - Kőbányai Gyermekek Háza Óvoda, Bp.
2. Varga Lili - Kőbányai Gyermekek Háza Óvoda, Bp.
3. Dudás Noémi - Dunaújvárosi Óvoda
4. Molnár Enikő - Dunaújvárosi Óvoda
5. Ruscsák Lili - Napsugár Óvoda, Szirmabesenyő

1-2. OSZTÁLYOSOK

Helyezettek:
I. Kullai Patrícia - Kiskun AMI, Mátyás K. Ált. I. Kecskemét
II. Szűcs Véda Sára - Kiskun AMI, Mátyás K. Ált. I. Kecskemét
III. Lipták Larissza - Gyengénlátók Ált. Iskolája, Budapest

Díjazottak:
1. Sallai Mihály - Kiskun AMI, Mátyás K. Ált. I. Kecskemét
2. Balla Lívia - Kiskun AMI, Mátyás K. Ált. I. Kecskemét
3. Bankovics Száva - Baksai Sándor Ref. Gimn., Kunszentmiklós
4. Magyar Kata Petra - Igazgyöngy AMI, Berettyóújfalu
5. Machám Mira - Igazgyöngy AMI, Berettyóújfalu
6. Kordás Anna           - Szabó László AMI, Hajdúszoboszló
7. Csontos Réka - Szent Efrém Görögkatolikus Isk., Debrecen

3-4. OSZTÁLYOSOK

Helyezettek:
I. Printschler Adél - Kiskun AMI, Mátyás K. Ált. I. Kecskemét
II. Ormai Réka            - Szent Imre Katolikus Ált. Isk., Kecskemét
III. Nagy Nerina - Kiskun AMI, Mátyás K. Ált. I. Kecskemét
III. Nagy Luca - Ménteleki Általános Iskola

Díjazottak:
1. Juhász Gréta - Zákányszéki Általános Iskola és AMI
2. Orlov Gergő - Ménteleki Általános Iskola
3. Tóth Csenge Diána - Ménteleki Általános Iskola
4. Virág Eszter - Kiskun AMI, Piarista Ált. Isk., Kecskemét
5. Homolya Dániel - Szabó Lőrinc Általános Iskola, Miskolc
6. Muszka Alexandra  Igazgyöngy AMI, Berettyóújfalu
7. Ignácz Hanna - Kiskun AMI, Mátyás K. Ált. Isk. Kecskemét
8. Babák Virág - Kiskun AMI, Mátyás K. Ált. Isk. Kecskemét
9. Koller Félix - Szent Imre Katolikus Ált. Isk., Kecskemét
10. Czeglédi Tamara - Suza Galéria, Debrecen
11. Földi Aliz - Szabó László AMI, Hajdúszoboszló

5-6. OSZTÁLYOSOK

Helyezettek:
I. Kalmár Vivien - Béke Általános Iskola, Kecskemét
I. Galovics Gréta - Kertvárosi Általános Iskola, Kecskemét
II. Keskeny Romina Virág - Damjanich J. Ált. Isk., Kecskemét
II. Őze Virág - Kiss Bálint Református Ált. Isk., Szentes
III. Szécsi Hanna - Irinyi Károly Általános Isk., Esztár

Díjazottak:
1. Varga Laura Lotti - Szent Imre Katolikus Ált. Isk., Kecskemét
2. Nagy Klaudia - Béke Általános Iskola, Kecskemét
3. Szabó Liliána - Béke Általános Iskola, Kecskemét
4. Horváth Kitti - Móra Ferenc Általános Isk., Kecskemét
5. Sóki Lorina - KLIK Makói Általános Iskola és AMI
6. Bogdán Krisztina - Gércei Általános Iskola
7. Dancsházi Barnabás - Kertvárosi Általános Iskola, Kecskemét
8. László Vivien - Felsővárosi Általános Isk., Kiskunhalas

7-8. OSZTÁLYOSOK

Helyezettek:
I. Ungai Szebasztián - Szabó László AMI, Hajdúszoboszló
II. Ginál Szabolcs - Kiskun AMI, Bányai Júlia Gimn., Kecskemét
III. Jani Nikolett - KLIK Makói Általános Iskola és AMI
III. Zetkó Nikolett - Mathiász János Ált. Iskola, Kecskemét

Díjazottak:
1. Lugosi Lili - Szent Imre Katolikus Ált. Isk., Kecskemét
2. Varga Vanessza - Rakovszky Sámuel Ált. Isk., Gávavencsellő
3. Bakó Péter - Szabó László AMI, Hajdúszoboszló

IPARMŰVÉSZETI KATEGÓRIA

Helyezettek:
I. Barna Lilla - Kiskun AMI, Mátyás K. Ált. I. Kecskemét
I. Vörös Fanni - Kiskun AMI, Mátyás K. Ált. I. Kecskemét
II. Makkos Réka - Kiskun AMI, Mátyás K. Ált. I. Kecskemét
II. Bloom Sára - Kiskun AMI, Mátyás K. Ált. I. Kecskemét
III. Barna Nóra - Kiskun AMI, Mátyás K. Ált. I. Kecskemét
III. Kapás Anna - Kiskun AMI, Bányai J. Gimn. Kecskemét

Díjazottak:
1. Molnár Nóra - Kiskun AMI, Kiskunfélegyháza
2. Kemecsei Hanna - Kiskun AMI, Mátyás K. Ált. I. Kecskemét

Különdíjak:

1. Ábrahám Flóra - Kiskun AMI, Mátyás K. Ált. I. Kecskemét
2. Óvári Fruzsina - Kiskun AMI, Szent-Györgyi A. Középiskola
3. Zana Laura - Kiskun AMI, Kiskunfélegyháza

Csoportos díj:

Fazekas inasok szakkör, Hírös Agóra Ifjúsági Otthon, Kecskemét

Az ünnepély zárásaként szót kér Révész György úr a Múltunk Öröksége Alapítvány Kuratóriumának elnöke életmű díjat adott Szabó Zsuzsának. A tanárnő Marton Jenő Emlékérmet kapott.

Gratulálunk!

Hirdetés PDF letöltése PDF letöltése PDF letöltése PDF letöltése PDF letöltése PDF letöltése
A szervezetet a
Magyar Élelmiszerbank Egyesület támogatjahirdetés
hirdetés hirdetés hirdetés hirdetés hirdetés hirdetés hirdetés hirdetés hirdetés hirdetés hirdetés hirdetés hirdetés hirdetés hirdetés hirdetés