Július 30. kedd, Judit, Xénia
Hírek, események 2014. július 11. 13:20 | Szerző/forrás: keol.hu

Kecskeméti a világ leggyorsabb háziorvosa

A városban rendel a világ vélhetően leggyorsabb doktornője. Dr. Tóth I. Katalin széchenyivárosi háziorvos az Egészségügyi Dolgozók Világjátékán négy futószámban is aranyérmes lett. Az ausztriai Welsben rendezték meg az Egészségügyi Dolgozók Világjátékát. A 35. Medigames futóversenyein fantasztikus kecskeméti sikereknek örülhettünk. Dr. Tóth I. Katalin széchenyivárosi háziorvos - aki férjével, Dr. Kosztelny Ivánnal a fárasztó, lelkiismeretes munka elvégzése után saját örömére készül a versenyekre -, futásban négy egyéni távot teljesített, és mind a négy távon diadalmaskodott. Dr. Tóth I. Katalin a Világjátékok győzteseként állhatott a dobogó legfelső fokára, 100, 200, 400, és 800 méteren. Férje, Dr. Kosztelny Iván - kecskeméti szülész, nőgyógyász, onkológus - a 800 méteres síkfutásban bronzérmet szerzet, és szintén dobogóra állhatott.