Május 28. kedd, Csanád, Emil
Hírek, események 2006. január 17. 18:01

Városunkból a régió delegáltja

Képgaléria
Városunkból a régió delegáltja
A Nemzeti Civil Alapprogram tanácsa és kollégiumai tagjainak mandátumai tavaszig lejárnak, ezért az Ifjúsági, Családügyi, Szociális és Esélyegyenlőségi Minisztérium szervezésében zajlanak az új civil képviselők választásai. Szegeden tartották január 17-én a Dél-Alföldi regionális szervezetek elektori gyűlését. Az első találkozón a civilek arról döntöttek ki képviseli az elkövetkező három évben Bács-Kiskun, Békés és Csongrád megye szervezeteit a Nemzeti Civil Alapprogram elveit megalkotó, kollégiumait meghatározó Tanácsban.
Két jelölt közül az elektorok Deák Tamást, az Európa Jövője Egyesület titkárát választották meg erre a posztra, aki 295 szavazatból 186-ot szerzett. Az ő munkája hamarosan kezdődik a testületben, az elektorok pedig február 16-án újra találkoznak, hogy döntsenek a kollégiumok civil képviselőiről.

Kövessen minket a Facebookon is!