Július 22. hétfő, Magdolna
Hírek, események 2017. január 22. 23:51 | Szerző/forrás: keol.hu

Futóklub Party - Ki ért fel a csúcsra 2016-ban?

Pontosabban, ki ért fel a Domb tetejére, még pontosabban pedig: a Domb-futás versenysorozatban ki állhatott fel a dobogóra.

Hangulatos vacsoraest keretében díjazták azokat a futók, akik legeredményesebben szerepeltek 2016-ban.

A Veyron rendezvényházban tartott futópartin Varga Tibor, a IUSTITIA Egyesület elnöke köszöntötte a megjelenteket. Hangsúlyozta, hogy versenyezők nélkül nincs futóverseny, futók hiányában nincs rendezvény, de a segítők közreműködése is elengedhetetlen. Valamint felelevenítette az elmúlt év emlékezetes pillanatait is egy videóval.

Néhány szám a IUSTITIA Egyesület 2016-s évéből: 7 versenyen több mint 1000 célba érkezés. Ez a szám annak fényében különösen szép eredmény, hogy több alkalommal is helyi/környékbeli verseny volt a Domb-futás időpontjában.

„A részvétel a fontos" elv érvényesítésével több korcsoportban pedig olyanok is dobogóra állhattak, akik talán nem a leggyorsabbak voltak, de rendszeresen indultak a futásokon.