Július 21. vasárnap, Dániel, Daniella
Hírek, események 2009. november 4. 19:30

Ligakupa: pontot szerzett Kecskeméten a Nyíregyháza

A labdarúgó Ligakupa A-csoportjának hetedik fordulójában a Nyíregyháza 1-1-es döntetlent játszott Kecskeméten. A találkozón 34. percében a vendégek szereztek vezetést, amelyet a hajrában egyenlítettek ki a hazaiak. A Nyíregyháza 14 ponttal a második helyen áll a csoportban, a Kecskemét nyolc ponttal a harmadik.
A-CSOPORT, 7. FORDULÓ KTE-ERECO–NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 1–1 (0–1) Kecskemét, 100 néző. Vezette: Kovács J. Zoltán (Hofbauer Roland, Szalai Dániel) KTE: Fischer – Robson (Farkas A., a szünetben), Dvorschák, Urbán P., Koszó (Golovics, 73.) – Bagi I. (Sándor L., 57.), Bertus (Szalai Á., 57.) – Veszelics, Tölgyesi, Balog M. (Szentgyörgyi, 62.) – Kormos L. Vezetőedző: Csertői Aurél NYÍREGYHÁZA: Dénes – Perényi, Ambrusz, Bakos, Csáki – Pákolicz, Minczér, Nacim (Farkas M., 74.), Oláh D. – Dosso, Fekete Á. (Erdélyi, 82.). Vezetőedző: Szentes Lázár Gólszerző: Pákolicz (0–1) a 34., Dvorschák (1–1) a 81. percben