Július 23. kedd, Lenke
Hírek, események 2010. május 1. 19:24 | Szerző/forrás: kecskemetitv.hu

Győzelem a kiesési rangadón

Nyíregyházi Spartacus FC – KTE-Ereco 2-3 (1-2) Nyíregyháza, 1500 néző. Jv.Bede (Ring,Farkas) Nyíregyháza: Ovsyenko – Struhar, Stanisic (Minczér, 38.), Kovacevic, Bosnjak – Miskolczi, Honma, Davidov (Zabos, 49.), Abdelali – Andorka (Pákolicz, 66.), Bouguerra. Vezetőedző: Szentes Lázár KTE: Holczer – Schindler, Gyagya, Lambulic, Farkas I. – Bori, Cukic, Savic (Koncz, 74.), Alempijevic (Bagi, 85.)– Litsingi, Montvai (Simon, 68.). Vezetőedző: Urbányi István

Gólszerzők: Bouguerra (10., 60.- 11-esből), ill. Farkas (6.), Montvai (26.), Cukic (46.)

Sárga lap: Bouguerra (39.), Minczér (42.), Alempijevic (51.), Schindler (67.)

Piros lap: Simon (77.)

A mérkőzés menete:

6. perc: 0-1! Bori szögletét Farkas fejelte a kapuba.

10. perc: 1-1! Homma játszott középre, Bouguerra vette le a labdát, kapu felé fordult vele, és 12 méterről a rövid sarokba bombázott.

18. perc. Litsingi ugratta ki Alempijevicet, aki 10 méterről, külsővel lőtt, a labda azonban a kapufát találta el!

24. perc: Montvai lőtt éles szögből, 14 méterről a labda a kapu fölött hagyta el a játékteret.

26. perc: 1-2! Litsingi szerzett labdát, Savic indította Montvait, aki egyedül ugrott ki, és 14 méterről a kapuba lőtt.

31. perc: Montvai lőtt tíz méterről balról kapura, Ovsiyenko kiöklözte, Litsingi duplázott, de fölé ment a bombája.

32. perc:Litsingi játszott középre, Montvai lőtt a rövid sarokra, de Ovsiyenko mentett.

46. perc: 1-3! Davidov elvesztette a labdát, Lisingi Cukicot indította, aki 16 méterről a hosszú sarokba bombázott.

62. perc: 2-3! Andorkát buktatta Gyagya, 11-es!A büntetőt Bouguerra váltotta gólra.

67.perc:Montvai tört kapura egy kontrából, középre játszott, Litsingi egyből kapura lőtt laposan, de a labda elakadt Ovsiyenko lábában. Zabos kapott sárgát.

72. perc: Csukics löbbölt elegánsan Litsingi elé, aki egy visszacselt is megengedett védője mellett. Ez lett a veszte, ugyanis nyolcméteres lövését blokkolni tudták.

78. perc: Tíz emberrel a KTE! Simon kapott előbb sárga lapot, majd miután Bede látta, hogy a csatár sérülést okozott Miskolczinak, inkább a pirosat mutatta fel a kecskeméti játékosnak...

81. perc: Kovacsevics vállalt el egy 25 méteres szabadrúgást, jobblábas erős lövését a bal felsőből tornázta ki Holczer.

88. perc: Simon lövését ütötte szögletre Ovsiyenko.