Ínyenc falatok Lajosmizse közkedvelt húsboltosától

Szombaton újabb jócselekedettel rukkolt elő Csorba Csaba. Felajánlásával immáron sokadszor támogatta a Wojtyla Barátság Központ gondozottjainak étkeztetését. A szociális-közművelődési intézmény közel száztíz rászoruló számára biztosít rendszeresen ebédet, Csorba Csaba adománya pedig ezúttal is jelentősen hozzájárult e missziói feladat sikeréhez.
A népkonyha udvari bográcsából ma úgyszintén ínycsiklandó étel került a nélkülözők böjtös asztalára: sertéspörkölt tésztával – Kövecses Zsuzsanna szakácsnő és kedves önkéntes segítőtársai keze munkájának köszönhetően. A kiváló menüt a Nagykőrösi Pünkösdi Gyülekezet levespor, zacskós szósz és mézes puszedli adománya tette igazán teljessé.
A vasárnapi hidegcsomagok – melyek ezúttal is kenyeret és konzervet tartalmaztak – a Városföldi Polgármesteri Hivatal jóvoltából jutottak el az ínségesekhez.
Csorba Csaba és a Wojtyla Barátság Központ közötti sok éves együttműködés több mint jótékonysági akció: a társadalmi felelősségvállalás remek példája, mely arra tanít minket, hogy az erőforrás nemcsak puszta gazdasági sikerekben mérhető, hanem – legalább annyira – az emberi szívekben is rejlik.